На Співочому полі покажуть оперу "Запорожець за Дунаєм"

Афіша
18.08 23:50
2085
0

22 серпня о 19:30 на Співочому полі відбудеться ландшафтна театралізована постановка за мотивами опери С.Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм".

Захід організований Запорізькою обласною філармонією, за підтримки Міністерства культури та приурочений до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапору України.

Унікальність масштабного ландшафтного проекту "Запорожець за Дунаєм" полягає у поєднанні музичного матеріалу опери з сучасними вимогами до видовищних постановок та оригінальними технічними рішеннями.

Читайте також: У Києві відкриється українсько-американська виставка "Коефіцієнт Незалежності"

За задумом організаторів, головною домінантою постановки є почуття відданості Україні. Сьогодні, як ніколи, актуальними і важливими стали теми патріотизму, любові до рідної землі, історії та звичаїв нашого народу. І в цьому вистава "Запорожець за Дунаєм" є живою енциклопедією з історії козацтва.

Також, однією з важливих складових мистецького проекту є саме місце, де відбувається дійство –Співоче поле, яке під час вистави перетвориться на театр під відкритим небом.

Учасники театралізованого дійства: Козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці" та Академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори