Киянин потрапив у полон в Афганістані (фото)

Столиця
12.08 02:05
2241
0


Громадянин України потрапив у полон в Афганістані. Відеозвернення чоловіка було опубліковано в інтернеті днями, хоча датоване воно другим серпня. Як саме це сталося - зараз з'ясовують українські дипломати.

"10 серпня ми отримали звернення дружини про зникнення її чоловіка в Афганістані. Ми звернулися в компетентні органи, а також доручили нашим дипломатам перевірити інформацію. Зараз наші дипломати з'ясовують обставини інциденту і працюють над вирішенням ситуації", - повідомила Інтерфаксу-Україна речник МЗС України Мар'яна Беца.

На відеозверненні чоловік називає свої ім'я - Дмитро Білий. Каже, що він за професією інженер-будівельник, приїхав до Афганістану працювати на будівництві афганських проектів.

Читайте також: Місія ООН підтвердила загибель двох українців у Малі

"Пан Білий працював в Кабулі протягом останніх 10 років у компанії Будсервіс, тобто він там працював цілком офіційно. Офіційно у нас є така інформація від його родичів", - повідомив посол України в Афганістані і Таджикистані Віктор Нікітюк.

Чоловік зазначив, що потрапив у полон невідомих і його життю загрожує серйозна небезпека, у зв'язку з чим він просить "дати їм все, що вони просять". Після цього в кадр заходить озброєний автоматичною зброєю невідомий чоловік із закритим обличчям.

Відомо, що Дмитро Білий мешкає в Дарницькому районі Києва. Має двох дорослих дітей та онуку.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори