Українські фехтувальники стали чемпіонами світу в Москві

Спорт
18.07 21:00
465
0

Сьогодні, 18 липня, на чемпіонаті світу з фехтування, який проходить у Москві, українці завоювали золоту і бронзову медалі.

Чоловіча збірна з фехтування на шпагах стала володарем золотих медалей чемпіонату в командних змаганнях, у фіналі перемігши Південну Корею (34:24). У чвертьфіналі українці пройшли Росію (34:33), а в півфіналі - Італію (15:11).

Золоті медалі виграли: Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Максим Хворост і Дмитро Карюченко.

Жіноча збірна шпажистом виграла бронзу, перемігши у поєдинку за третє місце Францію (44:42). За Україну виступали Яна Шемякіна, Олена Кривицька, Анфіса Почкалова та Ксенія Пантелєєва.