Генеральний прокурор вже як рік на посаді. В програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» підбив підсумки роботи Ірини Венедиктової голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За його словами, при Венедиктовій вперше почала узгоджуватися діяльність всіх правоохоронних органів. Зазвичай, до неї генеральні прокурори не займалися цим питанням. Завдяки координаційним нарадам, які проводилися регулярно зменшилася злочинність.

Гетманцев каже, що красти стали менше, а число злочинів проти особистості скоротилося. Реформа продовжується, проте є певні люди, які займаються конкретно своєю спеціалізацією. Одні злочини зменшуються, а інші навпаки набирають обертів. Кримінальних справ по наркоторгівлі та корупційних злочинів стало більше. Торік розкрито 377 справ.

«Я вважаю, що це результат роботи конкретної людини», - підсумував Данило Гетманцев.

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, цей політик наполягав, що справа Сергія Стерненка має вирішуватися шляхом демократичних процедур, а не масових протестів.

Також Гетманцев розповів про своє ставлення до податків