У Сіетлі (США) компанія Amazon відкрила магазин без кас. На вході покупець сканує штрих-код на екран свого смартфона. Камери фіксують, який товар взяв покупець, а який - поставив назад на полицю. На виході система підсумовує всі покупки і знімає кошти з облікового запису покупця.

Такі магазини вже існують в Скандинавії, Австралії, Китаї, Японії. А в Південній Кореї, наприклад, кілька років тому з'явився інтерактивний віртуальний магазин. Весь супермаркет обклеєний зображеннями різних товарів. Покупець сканує коди через смартфон і здійснює віртуальну покупку. І поки він буде їхати додому, товари доставлять йому прямо під двері.

В аеропорту Гатвік (Великобританія) відкрили інтерактивний кіоск самообслуговування, а в Шанхаї (Китай) з'явився цілодобовий магазин-автобус. Він автономно пересувається вулицями. Щоб потрапити всередину і купити товар, необхідно відсканувати QR-код на дверях.

В Японії планують, що до 2025 року всі магазини будуть працювати без продавців та касирів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Показати ще

Как сообщал портал "Знай.ua", після річної відстрочки перший магазин Amazon Go, в якому немає продавців та касирів, відкривається для звичайних покупців. Повністю автоматизований продуктовий супермаркет обіцяє: "Ніяких черг, ніяких перевірок, ніяких кас". Потенційно робомагазіни зможуть змінити всю роздрібну торгівлю.