У Київському метро можна безкоштовно обгорнути подарунки в подарунковий папір. Напередодні Нового року на деяких станціях встановили автомати з папером, яким можна безкоштовно запакувати подарунки.

Про це повідомляють у прес-службі "Київського метрополітену" у Facebook.

"Якщо раптом ви не встигли загорнути святкові подарунки маємо приємний сюрприз! До Нового року це можна зробити у метро або взяти подарунковий папір з собою. Просто підходьте до боксів Mastercard як на фото, коли зустрінете у вестибюлях деяких стацій!", - йдеться в повідомленні.

Точної інформації, на яких саме станціях метро є такі автомати, немає. Однак адміністрація метро вказала у коментарях, що один із боксів втановлений на станції "Лівобережна".

Популярні новини зараз

Skoda разом зі студентами створила авто, якому не потрібні дороги: 4,3 метра чистої потужності

Що не можна подавати на новий 2022 рік: доведеться обійтися без шампанського і холодцю

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

За словами речниці метрополітену Наталки Макогон, бокси встановили на тих станціях, які розташовані неподалік торгових центрів, де люди купують подарунки. Бокс щодня буде стояти на різних станціх. За словами адміністрації метрополітену, це тому, що акція проходить, як сюрприз.

Користувачі соціальної мережі Facebook вражені такою ініціативою. "Це геніально", "Київський метрополітен, ви прекрасні", "Аплодую вашому маркетингову відділу", - написали вони у коментарях до посту з інформацією про автомати.

Нагадаємо, що у Києві роботу громадського транспорту і метро в новорічну ніч, 1 січня, буде продовжено на три години. Фунікулер буде курсувати цілодобово. Згідно з останніми даними, метро у новорічну ніч працюватиме на три години довше стандартного графіка підземки.