Група з 20 екстремалів, що належать до течії "руфери", протягом двох годин піднімалася на Арку дружби народів у центрі Києва. Про це повідомляє "Інформатор".

Після сходження вони опублікували відео підйому з проханням не повторювати їх ризиковану акцію.

Висота споруди становить 35 м, підйом почався о 4 години ранку неділі. Протягом двох годин на Арку дружби народів піднялася група з 20 руферів.

"Ідея підкорити арку і зустріти на ній світанок народилася раптово, і ми, не замислюючись, її втілили в життя", — повідомив один з учасників акції.

Кадр з місця

Популярні новини зараз

Осінній призов до ЗСУ 2021: що потрібно знати молодим українцям, яких на рік заберуть з родини

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

Кадр з місця

Руфери попереджають, що сходження на висотні об'єкти небезпечно, вимагає досвіду, знань і підготовки.

Зазначимо, що назва "руфери" походить від англійського терміна "roofing", тобто відвідування дахів будинків, офіційно для цього не призначених.

Нагадаємо, одні знімки викликають у людей посмішку, інші пригнічують, а треті можуть навіть змусити глядача здригнутися від жаху. Наш світ - це величезна палітра різних подій, потрясінь і переживань.

Представляємо добірку не просто фотографій, а найгеніальніших знімків, на яких відображена бурхлива історія XX і початку XXI століть. Вони показують нам світ таким, який він є, без прикрас, оголюючи кожен його нерв, відкриваючи всі його вади.

У 1985 році виверження вулкана в Колумбії забрало життя сотень тисяч людей. На фото зображена дівчинка, яка стала жертвою страшної катастрофи. Вона знаходилася по шию в рідині, її ноги були затиснуті уламками бетонної конструкції. Три дні дівчинка мужньо трималася і боролася за життя в такому положенні, але, на жаль, її так і не вдалося врятувати.

Крім того, NASA опублікувало знімок, на якому зображено полярне сяйво і світанок над Південним полюсом Землі.

Полярне сяйво є наслідком зіткнення заряджених часток сонячного вітру з верхніми шарами атмосфери Землі. Як правило, подібне явище спостерігається в полярних регіонах планети.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", є 5 способів прокидатися без будильника.