Комунальне підприємство "Київпастранс" витрачає захмарні суми нібито на послуги, котрих насправді не надає, передає Politeka.

Про це журналістам повідомив киянин Олег Рівтін і надав відповідні документи.

Так з’ясувалося, що 10 404 000 (десять мільйонів чотириста чотири тисячі) гривень "Київпастранс" в 2016 році витратив на установку 18 спеціальних підйомників для людей з інвалідністю на станціях швидкісного трамвая.

Однак, як повідомляє киянин, жоден такий підйомник не працює і не працював жодного дня, жодного разу з 2016 року.

Популярні новини зараз
Вистачить на продукти й навіть комуналку: ПриватБанк нарахує клієнтам по 2500 грн кешбеку Вистачить на хліб, поповнення рахунку та упаковку насіння: кому з 1 квітня додадуть до пенсії 500 грн Не виїде закордон ніхто: у Міграційній службі закликали українців до перевірок Зібрав долари на "чорний день" - отримай штраф: в Україні змінилися правила зберігання валюти
Показати ще

За інформацією самого "Київпастрансу" підйомники були пошкоджені невстановленими особами, в зв’язку з чим введення їх в експлуатацію затримується, а про факти таких пошкоджень було подано заяви в поліцію.

Але згідно з офіційною відповіддю, поліція таких заяв не отримувала.

Також киянин звернув увагу і на інший цікавий факт.

Він зазначає, що "Київпастранс" регулярно оплачує послуги з охорони своїх об’єктів. Наприклад, в 2018 році за охорону об’єктів на Борщагівській лінії швидкісного трамвая сплатили 7 169 315 (сім мільйонів сто шістдесят дев’ять тисяч триста дев’ятнадцять) гривень. У договорі зазначено, що охоронець повинен цілодобово перебувати на кожній станції трамвая і охороняти майно підприємства.

"Я, звичайно не сумніваюся, що у нас є люди, які можуть поламати підйомники, питання тут в іншому: 1. Невже з 2016 року не можна було закупити необхідні запчастини і ввести в експлуатацію підйомники? 2. Навіщо потрібна охорона, яка не охороняє?", – підсумував киянин.

Нагадаємо, Київпастранс та Київський метрополітен збираються підняти зарплату співробітникам на 5-20%, в той час як проїзд в столиці подорожчав майже в два рази.

Про це повідомили у КМДА.

Столичні комунальні перевізники планують незначне підвищення зарплат своїм співробітникам в 2018 році.

Так, в Київпастрансі протягом другого півріччя 2018 року планується підвищення зарплати співробітникам на 21% в три етапи. З 1 липня цього року - на 10% (водіям - на 15%), з 1 жовтня - на 15% і з 1 грудня - на 5% (включаючи керівництво підприємства). Загалом, середню зарплату по підприємству планується підвищити на 21%.

У повідомленні наголошується, що зараз середній рівень зарплати на підприємстві становить 9214 гривень, а у керівництва - 9390 грн.

Як повідомляв раніше Знай.ua, станцію метро "Шулявська" запропонували перейменувати.

Також Знай.ua писав про те, що 14 серпня, у зв'язку з проведенням футбольного чемпіонату, в Києві буде обмежено вхід і вихід на трьох станціях метрополітену.