Глава Київської поліції розповів, що підпалювали радикали

Як виявилося, на Лисій горі в Києві спалили зовсім не табір ромів.

Цю інформацію уточнив Андрій Крищенко, голова київської поліції, пише "Політека".

Як говорить Крищенко, активісти спалювали не табір ромів, а сміття, що ті після себе залишили. Крім того, глава поліції зазначив, що масовий наплив ромів був спровокований поминальними днями, зараз вони поїхали.

"Про Лису гору. Туди неодноразово виходили поліцейські з представниками служб у справах неповнолітніх. У цих таборах є діти, і їм не забезпечується достатньо умов, так що проводилася ця робота. Велика частина цих ромів приїхала на поминальні дні, і вони поїхали. Так, вони залишили після себе багато сміття, але це сміття спалили", — підкреслив Крищенко.

За словами голови київської поліції, до правоохоронних органів не надійшло жодної скарги на побої або насильство.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

"Пацанка" після Школи леді хотіла стати чоловіком: "Була істерика"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

"У нас немає жодної скарги ромів на побої або насильство. І, наскільки я знаю, під час цього суботника, коли спалювали сміття, були присутні представники райадміністрації і були пожежники", — зазначив Крищенко.

Більш того, він запевнив, що правоохоронці не допустять, щоб хтось розганяв тимчасові поселення ромів, за умови, що їх мешканці не порушують закони.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", роми в Києві систематично грабують людей за відпрацьованою схемою, використовуючи при цьому дітей. Дивно, що їх "маєток", в якому вже все нажите і обжито, на центральному залізничному вокзалі столиці, поліція зовсім не помічає.

Також портал повідомляв про те, що в Києві під час погрому і спалення табору ромів на Лисій горі поліція порадила постраждалим виїхати з міста. Крім цього, правоохоронці заперечують факт заяви про злочин, повідомляють на офіційному сайті правозахисної організації Amnesty International.

"Принаймні один з ромів викликав поліцію і дочекався приїзду патрульного автомобіля. Поки роми ховалися біля гаражів, співробітники поліції підійшли до їхнього табору, де виявили гарячі намети. Повернувшись до ромів, співробітники поліції повідомили їм, що все горить, і порадили швидше їхати з Києва. Наступного дня поліція заявила, що до них не надходили заяви з приводу погрому, і, відповідно, вони не можуть прокоментувати інцидент", ― заявили в Amnesty International Ukraine.