В це літо, напевно, як ніколи, активізувалися квартирні злодії. Новини про них можна зустріти практично щодня. І тому, ми вирішили розібратися, і дізнатися, де ж у Києві крадуть найбільше.

Дарницький і Дніпровський райони найнебезпечніші

За літо кількість крадіжок і грабежів, зросла майже вдвічі. Причиною цьому служить сезон відпусток. Тобто, поки господарі їдуть на відпочинок, грабіжники без проблем виносять все дороге з їхнього будинку. За літо правоохоронці зареєстрували 1253 квартирні крадіжки і 858 грабежів, а так само 1393 крадіжки з автомобілів і 413 (це на 20 відсотків більше, ніж в інший час року).

Чому грабіжники люблять тепло

Літо – це сезон не тільки для морського відпочинку. У цей час активізуються всі столичні злочинці, і так само приїжджають з інших міст, і найближчого зарубіжжя. Пояснюється це тим, що влітку дуже багато людей виїжджає з міст, залишаючи квартири без нагляду, а машини просто на стоянках.
Таож, багато злочинців шукають швидких грошей у туристів, які зовсім не знають місто, і навряд чи розуміють кому можна довіряти.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Астролог побачив у травні "лихо" для України Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Яким чином грабіжникам допомагають соцмережі

Хто ж не поділиться красивим фото з відпустки на морі? Звичайно, показати своє засмагле тіло хоче кожен. Ну, або сфотографувати вже куплені квитки на літак. Подібних фото роблять тисячі кожне літо. І ви навіть не здогадуєтеся, що за вашою сторінкою може стежити злодій.
Якщо ви вже у відпустці – значить квартира без нагляду, і можна спокійно її "обчистити".
Якщо ж ви викладаєте фото квитків – значить, у вас є гроші для відпустки, заощадження. Цього вже може вистачити деяким злочинцям.

Маніпулюють статистикою

Чому? Щоб зберегти спокій серед громадян. Про це говорять практично всі фахівці. Статистика, яку показують нам, далеко не завжди відповідає українським реаліям. Також, деякі справи просто не вносять до реєстру, тому що і так занадто багато нерозкритих грабежів. А люди, бачачи це, просто не йдуть у поліцію, розуміючи, що їм навряд чи допоможуть.