В Києві не можуть остаточно перейменувати проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича. Завадою для цього рішення стала заборона столичного Окружного адміністративного суду від 12 червня, яке забороняє Київраді подавати на підпис і публікувати постанову про зміну назви.

Про це повідомила директор Інституту правової політики та соціального захисту Олена Бережна в Facebook. Вона пояснила, що судове рішення завадить столичному меру Віталію Кличку підписати рішення, а тому постанову Київради не вступить в законну силу.

"Отже, у нас є можливість зібрати другу половину голосів за петицію та довести, що Київрада змушена рахуватися з нашою думкою", – наголосила Бережна.

В документі, який вона опублікувала, зазначається, що Київраді заборонили подавати на підпис постанову про перейменування. Обмеження діятиме до завершення розгляду справи по суті.

Позов до суду щодо рішення Київради подали такі організації, як "Антифашистська правозахисна ліга" та "Єврейська правозахисна група". Вони хочуть,щоб рішення про зміну назви визнали недійсним.

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Київрада підтримала перейменування проспекту генерала Ватутіна. За рішення свої голоси віддали 69 столичних депутатів.