28 липня в Києві відзначатимуть День Хрещення Київської Русі. Ще вчора у місті встигли перекрити кілька важливих вулиць, і це викликало не найкращі емоції у столичних водіїв. Зате Московський патріархат зумів провести свою хресну ходу. І тому ми вирішили розповісти вам, які дороги прикриють в Києві 28 липня, на День Хрещення Київської Русі.

День Хрещення Київської Русі 2017: які дороги перекриють в Києві

У зв'язку з різними урочистими релігійними заходами у Києві перекриють кілька доріг у центрі міста. Так водії 28 липня не зможуть проїхати від м. Арсенальна до Києво-Печерської лаври. До речі, цю ділянку доріг перекрили ще з ранку четверга.
Так само, в четь Дня Хрещення Київської Русі у столиці зміниться робота громадського транспорту. Так, наприклад, автобуси № 24, 55, 62, 114, 118 і тролейбуси № 5, 6, 8, 9, 16, 17, 18, 38 їздитимуть за новим маршрутом.

Це пов'язано з перекриттям вулиць Трьохсвятительської, Хрещатик (на відрізку від вул. Б. Хмельницького до Європейської площі), Володимирському узвозі, вул. Грушевського (на ділянці від вул. Шовковичної до Європейської площі). Заходи УПЦ триватимуть з 27 липня орієнтовно до 16:30, після закінчення заходів транспорт курсуватиме у звичному режимі.
Автобус 118 теж буде їздити не звичним маршрутом.

День Хрещення Київської Русі: події

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська показала, чим займається з чоловіком щоранку: "Я, він і круасан"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

Показати ще

До речі, потрібно сказати, що в честь цього свята, відремонтували пам'ятник князю Володимиру.
Варто нагадати, що минулого року День Хрещення Київської Русі супроводжувалося величезними скандалами через перекриття деяких доріг міста. Особливо 27 липня, коли був перекритий центр міста через хресну ходу.