"Дякуємо, що скористалися послугами Київського метрополітену", - також фразою проводжають пасажирів у столичній підземці. Але самі вони, як виявилося, не надто вдячні такому "сервісу". Навіть після подорожчання проїзду до 8 гривень за квиток нічого на краще не змінилося, навіть погіршало.

Душ Шарко у метро

Подібний інцидент на своїй сторінці у Facebook описав журналіст Олександр Марущак. На станції "Театральна" він помітив, що пасажирам капає на голову вода, співробітники відмовчуються, запевняють інколи, що нічого дивного немає, так практично у більшості вагонів.

"... мені "щастить" їздити в вагонах підземки, які плачуть... коли вартість проїзду була 5 гривень і коли стала 8... На "Театральній" скористався пристроєм "пасажир-машиніст". На Політехнічний в вагон зайшла співробітниця станції, оцінила потоп на око. Сказала, що так у всіх вагонах. Негода, потерпіть... Тримаймося за поручні", - написав він, додавши кілька знімків на підтвердження своїх слів.

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Подорожчання проїзду в метро

Але такі "незручності" ніяк не вплинуть на ціни- з 14 липня 2018 року вартість проїзду у міському транспорті Києва зросла, становить від 6,30 до 8 гривень.

Виходячи з кількості робочих днів, кияни витрачатимуть 5% зарплати лише те, аби дістатися до роботи. Так, кияни, яким доводиться добиратись на роботу двома видами громадського транспорту, у липні витратять на дорогу до роботи:

від 302,4 грн – за умови наявності проїзного або безконтактної картки,

384 грн – без використання проїзного квитка або безконтактної картки, сплачуючи за разові поїздки.

від 554,4 грн – за умови наявності проїзного або безконтактної картки

704 грн – без використання проїзного квитка або безконтактної картки, сплачуючи за разові поїздки.

Дивіться: подорожчання проїзду у громадському транспорті Києва

Нагадаємо, КП "Київський метрополітен" 13 липня - в останній день перед зростанням вартості проїзду, заробило понад 26 мільйонів гривень на продажу поїздок на картки.

Як повідомляв Знай.ua, з 14 липня кияни почали платити за проїзд у метро, трамваях і тролейбусах не по 4 гривні, а по 8 гривень.

Також Знай.ua писав, в київському Окружному адмінсуді оскаржили подорожчання проїзду в громадському транспорті столиці.