У мережі з'явилося відео бійки вболівальників ФК "Ліверпуль" з невідомими в Києві в кафе Rooster.

Судячи з кадрів The Daily Mirror, англійці захищалися від агресивних нападників стільцями і столами.

Банда в масках, капюшонах і з черепами штурмували заклад. Англійці були шоковані, так як українська поліція заарештувала тільки двох з них.

Відзначається, що поліція затримала двох нападників, а також одного вболівальника "Ліверпуля".

Популярні новини зараз
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

За даними джерела, інцидент стався в одному зі столичних ресторанів. Група з 20 хуліганів в масках атакувала уболівальників "Ліверпуля", які перебували в закладі. Вони кидали в англійських фанатів столи і стільці. В основному в закладі були 50-літні англійські вболівальники.

"Ми обідали, розмовляючи про бізнес. Я приїхав сюди не для цього. Я приїхав подивитися футбол. Вони прийшли сюди, як зграя собак. Це було жахливо", - наводить Daily Mirror слова одного з потерпілих.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", бойовики так званої "Ісламської держави" пригрозили влаштувати криваву різанину під час Ліги чемпіонів, яка пройде в Києві.

Як повідомляє портал Рoliteka, у своїх закритих спільнотах в месенджері Telegram терористи масово публікують плакати, на яких закликають однодумців з усієї Європи приїжджати в Київ. Ватажків бойовиків закликають "підопічних" самостійно атакувати фанатів в українській столиці, використовуючи автотранспорт і холодну зброю. Експерти вважають, що головна мета "Ісламської держави" — Чемпіонат світу-2018.

Нагадаємо, служба безпеки України попередила про можливу масштабну кібератаку на державні структури і приватні компанії напередодні фіналу Ліги чемпіонів.

За даними прес-служби силового відомства, для масового ураження українських мережевих пристроїв може бути використане програмне забезпечення під умовною назвою VPNFilter, що забезпечує проведення кіберозвідку і деструктивних кібероперацій. Вірусне ПО дозволяє зловмисникам перехоплювати весь трафік, що проходить через уражений пристрій.