В Україні на стихійні ринки не впливають жодні перевірки чи заборони. Особливо у столиці подекуди така торгівля перетворює цілу низку вулиць на смітники і джерела антисанітарії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОдин із яскравих прикладів нещодавно показали на сторінці "Моя Оболонь" у Facebook. На знімку видно, що вся територія завалена відходами, ніхто навіть не думає прибрати, і зовсім байдуже, що поруч знаходиться великий торговельний центр – якщо такі точки ще існують, значить користуються попитом:
"Іноді здається, що після куп сміття, антисанітарії і продажів всього та вся, "сфера" стихійної торгівлі вже нічим здивувати не зможе. Але недавно на Оболоні було пробито чергове дно. Біля міні-ТРЦ на вул. Північній, 46, почали продавати живих курей, яких також пропонується вбити і обробити прямо на місці ...", - йдеться у коментарі до фото.
Стихійні ринки: біда всієї країни?
Ще до кризи частина населення України вважала, що краще робити закупки на ринках. Напевно, це пережиток часів дефіцитів і перебудови, коли потрібні і хороші товари та продукти можна було знайти тільки на базарах у так званих тоді "спекулянтів". З того часу сформувався стійкий стереотип – за хорошими товарами потрібно ходити тільки на базари. А поява нових форм торгівлі, супермаркетів, або, що ще гірше, гіпермаркетів, тільки лякала людей. Мовляв, якщо там і є щось потрібне, то за надхмарними цінами.
Криза і падіння доходів населення припинили "еволюцію" культури споживання і закупівель, змусивши частину населення, яка отоварювалася в магазинах і супермаркетах, відправитися на ринки. Базар – популярний вид торгівлі як у розвинених, так і не дуже, країнах. Тут із задоволенням купують продукти як європейці, так і азіати.
Закон вимагає: м`ясо та інші продукти забою тварин підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах - лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи.
Щодня великі транспортні розв`язки у містах обростають стихійними ринками, на яких без холодильника, без перевірки якості продукції, просто на землі продають не тільки фрукти/овочі, але і м`ясо та рибу.
Навіть спека не вплинула на кількість продавців м`яса, як, в принципі, і на кількість покупців, а ось вживання такої продукції, за словами фахівців, загрожує нашому здоров`ю.
Дивіться: Чому в Україні продовжують існувати стихійні ринки?
Нагадаємо, у Києві зміниться графік руху транспорту.
Як повідомляв Знай.ua, у столиці жорстоко побили відомого журналіста.
Також Знай.ua писав, у Києві розповсюджується небезпечна інфекція.