Більшу частину мешканців Києва після смерті кремують. Це відбувається через те, що родичам ніде ховати покійних і коштує це дешевше.

Фахівці відзначають, що в столиці не будують нових кладовищ, вважаючи за краще зносити старі, а на їх місцях зводити офісно-розважальні заклади або суди.

За оцінками експертів, зараз в Україні налічується приблизно 35 тисяч місць поховання, але більшість з них знаходяться у сільській місцевості.

Що стосується Києва, то, за словами експертів, вже переповнені практично всі кладовища. Щоб поховати родича в столиці, потрібно давати хабарі муніципальним службам і комунальним конторам.

Популярні новини зараз
Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Рішення проблеми – кремація (у Києві, кажуть фахівці, кремують близько 90% померлих). Але і тут зачаївся недолік – це собі можуть дозволити лише жителі Києва, Харкова і Одеси, тільки там є крематорії. Але оскільки це обходиться дешевше – близько 5 тис. грн. – померлих для спалення везуть в інші міста.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" в Україні останнім часом занадто багато випадків наруги над могилами і пам'ятниками. Чим керуються вандали, питання не до кінця зрозуміло - чи то якимись "ідеологічними мотивами", або взагалі, елементарним бажанням заробити на рівному місці. Мисливці за металом не гребують навіть руйнуванням постаментів національних героїв.

Слідство, на жаль, не завжди може докопатися до істини, а винні вкрай рідко несуть заслужену відповідальність. Серед найгучніших злочинів проти української історії можна виділити наругу над пам'ятником Лесі Українки на Байковому кладовищі або Вічний вогонь у парку Слави в Києві.

Нагадаємо, спеціалісти з Бюро археологічних досліджень Флориди знайшли затоплене індіанське поховання віком близько семи тисяч років. Про це повідомляє Science Alert.

Стародавнє поховання індіанців аквалангісти виявили біля берегів Флориди на відстані 275 метрів.

У 2016 році вперше людські останки, щелепна кістка з єдиним зубом, була знайдена в 2016 році на глибині близько семи метрів.

Підводний археолог Райан Даггинс з Бюро археологічних досліджень Флориди зазначив, що цей зуб був сильно зношений, людина харчувалася більш грубою їжею, ніж та, що люди їдять сьогодні.