У Москві помер режисер фільмів "31 червня" і "Мері Поппінс, до побачення" Леонід Квініхідзе. Він помер після тривалої хвороби. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Як повідомляється на сайті Союзу кінематографістів РФ, його не стало 13 березня.

Він народився 21 грудня 1937 року в Ленінграді в родині відомого режисера Олександра Файнциммера, який зняв такі фільми, як "Трактир на П'ятницькій", "Дівчина з гітарою", "Овод", "Прощальна гастроль "Артиста" та інші відомі радянські кінострічки.

У 1963-1976 роках Леонід Олександрович працював режисером-постановником на кіностудії "Ленфільм", а потім протягом року був головним режисером і художнім керівником Московського Мюзик-Холу.

Популярні новини зараз
Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Зростання пенсії з 1 жовтня: у Мінсоцполітики пояснили, кому варто розраховувати Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках
Показати ще

При вступі у ВДІК став згодом не менш знаменитим, ніж його батько, Леонід Олександрович змінив прізвище батька на прізвище матері— Квініхідзе.

З 1977-го по 1998 рік він працював режисером-постановником кіностудії "Мосфільм", а в 1999-му став режисером Одеського театру музичної комедії.

З 2000 року протягом двох років Квініхідзе працював головним режисером Кримського національного музичного театру, з 2006-го по 2008 рік — головним режисером Санкт-Петербурзького державного музичного театру "Карамболь", а з 2010-го по 2011 рік — головним режисером і художнім керівником Хабаровського крайового музичного театру.

Квініхідзе також знімав хронікальні фільми на Центральному телебаченні СРСР і студії "Ленкинохроника".

Зняв такі кіношедеври, як "Солом'яний капелюшок", "Небесні ластівки", "Мері Поппінс, до побачення" та інші.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", усемирно відомий англійський фізик-теоретик Стівен Вільям Хокінг помер на 77-му році життя, повідомив телеканал BBC з посиланням на представника сім'ї.

Повідомляється, вчений помер рано вранці в середу в своєму будинку в Кембриджі, передає The Guardian.

У своїй спільній заяві діти Хокінга зазначили, що їх батько "був великим ученим і незвичайною людиною, чия робота і спадщина буде жити протягом багатьох років".

Хокінг — фізик-теоретик, відомий популяризатор науки, який в основному займався вивченням проблеми виникнення космологічної сингулярності — первинного стану Всесвіту, з якого вона, згідно з теорією Великого вибуху, безперервно розширюється.