Як відомо, 28 липня в Києві відбулася Хресна хода Української православної церкви Київського патріархату, в якій взяли участь взяли від 65 до 150 тисяч чоловік.

Через таку велику кількість людей, а також присутніх на заході офіційних осіб, держохорона перекрила шлях до Володимирської гірки, тому помолитися там вдалося не всім. Більшість віруючих молилися біля Михайлівського Золотоверхого монастиря. Там з великого екрану розповідалося про майбутнє єдиної Церкви.

Як повідомляє ТСН, однією з головних цілей заходу була підтримка створення єдиної Української православної церкви. Разом з простими громадянами вулицями Києва пройшлися військові капелани, президент із сім'єю і духовенство з усієї України.

На ходу прибули жителі всіх куточків України. Так, наприклад, серед прибулих до Києва на свято - військові зі Сходу країни.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

Самі віруючі також поділилися своїми враженнями від участі і, власне, мотивацією: "Щоб усі побачили, що ми єдина Україна, що ми приїхали з усіх куточків України. Ось ми стоїмо навпроти плакат - Волноваха написано. І вони теж за об'єднану Україну".

За словами інших: "Ми відчували і відчуваємо цю підтримку від капеланів. Ми бачимо, як змінюється суспільство, коли приходить в громаду саме Київський патріархат".

"Чесно - різниця колосальна. Це просто стати між людьми, коли почалося богослужіння, і тут все відразу зрозуміло. Це не селф-фото, це поклик душі і серця", - розповідають вони.

Сам же Патріарх Філарет вважає, що Україна відроджується "тут і зараз" не тільки в цей день, але в цей час.

Нагадаємо, що 28 липня в Києві будуть святкувати річницю хрещення України-Русі, і в цей ранок Україна продемонструє єдність всіх церков, що стане досить потужним сигналом. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з делегацією Вселенського патріархату в Києві.

Як повідомляв Знай.ua, що вселенський патріархат заявив, що перебуває на боці Києва.

Також Знай.ua писав про, що в Туреччині знайшли старовинну Біблію, написану не менше півтори тисячі років тому.