Початок будівництва нової розв'язки на Шулявці, що мав стартувати, згідно планів КМДА, ще 1 червня, наразі практично визначено. За приблизними підрахунками, до повномасштабних робіт бригади приступлять вже за два місяці. Знай.ua дізнавалися подробиць цього питання, довкола якого впродовж тривалого часу виникали суперечки.

Активна боротьба за змогу обрати інший проект розпочалися ще в травні. Тоді сотні активістів неодноразово влаштовували акції під будівлею міської ради, які виступали в підтримку проекту транспортного інженера Віктора Петрука – альтернативу затвердженому неповному "Чотирилиснику".

Тисячі відданих голосів на підтримку відповідних петицій, постійні перемовини з представниками київської влади щодо проведення нового конкурсу проектів, судячи з нинішньої ситуації, так і не принесли бажаних "плодів". Підготовчі роботи вже розпочалися.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Днями ми розпочали перенесення інженерних мереж. Це – процес не одного дня, оскільки їх на цій ділянці чимало. Роботи триватимуть десь близько місяця. Після цього – перекриття, і повноцінне початок робіт", – зазначили в КМДА.

Після того, як ці роботи будуть завершені, розпочнеться перекриття ділянки. За попередніми підрахунками, на перекриття теж піде близько місяця. Одразу після цього стартують, безпосередньо, будівельні роботи самої транспортної розв'язки. Подробиці ходу будівельних робіт читайте на сайті Знай.ua.