Ось вже і зима, і відразу ж перші вихідні грудня. У Києві буде досить багато різних заходів, які не дадуть вам занудьгувати, адже навіть, незважаючи на огидну погоду, сидіти вдома нудно. Тому ми вирішили написати для вас афішу Києва на вихідні.

Куди піти на вихідних в Києві

Виставка вуличних фотографій

На цій виставці будуть представлені фото двох класиків фотографії Анрі Картьє-Брессона і Вівіан Майєр. До речі, організатори просять фотографів надсилати свої фото, деякі з них будуть розміщені в "Білому просторі". Там вони з'являться з 5 грудня.

Коли: до 25 грудня
Де: коворкінг "Біле простір", вулиця Іллінська, 9
Скільки: безкоштовно

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Travel Days у кінотеатрі "Кінопанорама"

У 2017 році було подано більше 5 сотень заявок на цей кінофестиваль. Організатори попрацювали і вибрали 10 фільмів, які будуть показувати. Всі вони про подорожі в різних куточках світу. Всім, хто захоплюється цим, обов'язково потрібно сходити.

Коли: 30 листопада - 2 грудня, 20:00
Де: кінотеатр "Кінопанорама", вулиця Шота Руставелі, 19
Скільки: від 80 до 90 грн.

Афіша Києва на вихідні: Виставка "Харизма Ірану"

Змістом проекту є засаднича для іранської культури ідея "харизми" - божественного дару містичної сили і найвищого щастя, яким були наділені царі Ірану з найдавніших епох. Другий план виставки - непереборна харизма самого середньовічного Ірану для людей інших культур.

Коли: 30 листопада - 11 лютого
Де: Музей Ханенків, вулиця Терещенківська, 15
Скільки: від 15 до 60 грн.

Джазовий фестиваль Jazz Bez

Цей україно-польський фестиваль проходитиме вже не перший рік. І в 2017 там буде більше 25 музикантів із США, Австралії, Канади, Німеччини, Люксембургу, Угорщини, Польщі та України. Обов'язково для відвідування любителям джазу.

Коли: 1-9 грудня
Де: Old Fashioned Bar, вулиця Воздвиженська, 32
Скільки: від 500 до 1200 грн.

Концерт Ясмін Хамдан

Багатьом ця співачка вже знайома завдяки фільму "Виживуть тільки коханці", де вона виконала дуже яскраву пісню. І на цих вихідних Ясмін дає концерт у Києві.

Коли: 1 грудня, 20:00
Де: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11
Скільки: 620-1200 грн

Тепер ви знаєте, які заходи будуть на вихідних у Києві, і це допоможе провести вихідні не нудно.