У Києві почнуть зносити незаконні літні майданчики: ті, де не дотримано санітарних норми, правил благоустрою, а також ті, які знаходяться в безпосередній близькості від комунікацій.

Про це повідомив перший заступник директора департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Тарас Панчий.

За його словами, лише у 300 літніх майданчиків із 1,2 тисяч укладено договір з департаментом містобудування та архітектури про сплату пайової участі. Тому всі інші підлягають знесенню, оскільки працюють незаконно.

Крім того, як уточнив Панчий, в столиці працюють близько 1,5 тисячі незаконних кіосків і трохи більше 1,4 тисяч об'єктів пересувної торгівлі: автокрамниць і автомобілів з продажу їжі.

"Пересувна торгівля – велика проблема для Києва. Лише 120 об'єктів працюють офіційно", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

Зірку "Останнього героя" здолала онкологія: "Боролася сильно і довго"

Показати ще

Однак, за слова Панчия, нещодавно до "Київблагоустрою" приєдналася підрядна організація, а також підключилися управління торгівлі і побуту та КП "Міський магазин", тому знесення незаконних точок торгівлі активізується.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Євробачення не принесло ресторанам очікуваних надприбутків. Київські заклади сподівалися заробити в цей період, проте золота жила так і не відкрилася.