У понеділок, 20 серпня стало відомо, що гаряче водопостачання у всіх районах Києва відновлять тільки після укладення угоди на постачання газу для ТЕЦ-6 та котелень столиці. Про це в "Київтеплоенерго" повідомили у відповідь на запит видання УНН.

"Зараз гарячим водопостачанням забезпечені жителі районів зони обслуговування ТЕЦ-5 (Дарницький (Позняки), Святошинський, Солом'янський, Печерський, Шевченківський, Голосіївський райони), де не проводяться гідравлічні випробування. Для інших районів м. Києва гаряче водопостачання буде відновлено після укладення угоди на постачання газу на ТЕЦ-6 і котельним столиці", - зазначають у повідомленні.

При цьому Київтеплоенерго не має наміру підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду для населення у зв'язку з закупівлею газу у приватного постачальника, але для юридичних осіб вони можуть зрости.

Жителі Києва таки дочекаються гарячої води і можливо дуже скоро, але планові відключення ніхто не скасовує. Так, перебої з водопостачанням більш-менш стабілізуються вже влітку, причиною, по якій весь місто цілий місяць грів воду в тазиках і каструлях, криється в багатомільярдні борги.

Про це в ефірі українського телеканалу розповів столичний градоначальник Віталій Кличко.

На питання, кияни дочекаються гарячої води влітку, мер відповів:

"Як киянин ви можете сказати: "Нас не цікавлять спори, що нас цікавить гаряча вода". Вода буде!" - запевняє Кличко.

Нагадаємо, середньовічний Київ: як "Київтеплоенерго" знущається над людьми за сприяння столичної влади. У "Київтеплоенерго" намагаються викрутитися банальними відмовками і закрити очі на десятки проблемних будинків.

Як повідомляв "Знай. ua", пекельне літо у Києві: Кличко розповів, коли чекати води. Мер розповів, чому кияни більше місяця гріють воду вручну.

Також "Знай. ua" писав, що доживуть не всі: у Києві перекрили воду до 2048 року. На Троєщині гаряча вода з'явиться через 30 років.