Центральні вулиці Києва залишились без світла. Через пошкодження електромереж електрику тимчасово відсутній на вулицях Володимирській, Десятинної, Хрещатик, Малій Житомирській, Костьольній, Михайлівській, Лютеранської, Трьохсвятительській, Майдані Незалежності та Михайлівській площі.

Про це повідомили у прес-службі "Київенерго".

Ща саме стало причиною відсутності елетроенергії, невідомо. У "Київенерго" повідомили про ліквідацію пошкодження електромереж. У центрі столиці працюють над усуненням пошкодження обладнання.

Орієнтовний час відновлення електропостачання становить 12 годин. Раніше у "Київенерго" повідомляли про можливі збої в роботі електроенергії через перевантажень або відсутність профілактики внутрішніх електромереж.

Користувачі соцмереж порівнюють відсутність електроенергії у центрі столиці з кінцем світу. Нагадаємо, що на думку конспірологів, апокаліпсис має настати 19 листопада, через шість днів.

Популярні новини зараз
Російські окупанти готують висадку в обласному центрі: людей попередили про нову загрозу В Україні виявили комара, який може паралізувати людину Гороскоп на сьогодні 16 серпня: фінанси овнів, обман близнюків та розчарування риб Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби
Показати ще

Нагадаємо, усі нововведення, які ми спостерігаємо в сфері житлово-комунального господарства, ведуть до того, що незабаром для українців вигадають ще один тариф, заявив директор Інституту міста Олександр Сергієнко.

"Усі новації зводяться до того, що вводиться новий тариф - абонплата за кожним видом комунальних послуг. Тобто надається послуга чи ні, ви платите. На теплопостачання буде фіксована частка протягом року, яку платитиме споживач. Те ж саме по воді - буде платити незалежно від того, скільки ви спожили. А не платити абонплату можна тільки за умови, що в квартирі нікого не буде 30 днів", - розповів він.

На відео розповідають про кінець світу

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Солом'янському районі Києва загорівся швидкісний трамвай.