Oh my March: центр Києва паралізували борці за права

поділитись
У столиці проходить марш за права жінок

Сьогодні 8 березня, в центрі Києва на Майдані Незалежності почався Марш "Oh my March! МАТИ вибір" в честь Міжнародного дня боротьби за права жінок.Як повідомляє портал Рoliteka, організатори акції розповіли, що головна мета маршу - показати нових українок і побачити, чим вони стурбовані.
Серед гасел учасників заходу - "Давай разом мити посуд", "Давай разом виховувати дітей", "МАТИ вибір", "МАТИ возможности", "Ми - справжні Національні Дружини", "Хочу народжувати дітей, а не військових", "дорогенька, я твій През", "Трюдо кращий за Гройсмана, тому що фемініст".
За словами організаторів, кольором маршу вибрали фіолетовий: саме цей колір був одним з квітів найперших європейських борців за права жінок.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі зібрали найоригінальніші листівки і поздоровлення з Жіночим днем. Щоб привітати представницю прекрасної статі і при цьому не нарватися на звинувачення в дискримінації і сексизмі, ми опублікували для вас невеличку пам'ятку правил і порад.Портал "Знай.ua" також писав про те, які ще важливі події відбувалися в світовій історії 8 березня: що святкують в інших країнах, хто відомий в цей день народився, а хто покинув цей світ. Які важливі соціальні моменти відбувалися в різні роки 8 березня і чиї іменини святкуються саме сьогодні.

У Києві проходить Марш за права жінок


Журналістки в соціальних мережах влаштували флешмоб, спрямований проти Президента України Петра Порошенка. Медійниці звинуватили президента в сексизмі через його звернення до журналістки видання "Детектор медіа" Марини Баранівської, яку він назвав "дорогенька".

У мережі також набирає популярність флешмоб #Зачемрожала, який запустили благодійні організації. Головна його мета - підтримати жінок з дітьми: відзначивши свою публікацію цим хештегом, матусі діляться непростими ситуаціями, в які колись потрапляли, а також розповідають про частих закидах на свою адресу.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Oh my March, 8 березня, Київ, марш за права
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
На фото дійсно можна помітити купу сміття, яке валяється у вітрині
0
0
18:33 21.07.2018
У магазині є вагове печиво, крупи, за яким, по всій видимості, ці щури ночами можуть і полазити
0
0
17:39 21.07.2018
В ході досудового розслідування було встановлено трьох осіб, причетних до скоєння цього злочину
0
0
10:54 21.07.2018
Організатори готують розваги на будь-який смак
0
0
05:30 21.07.2018
Ось це нахабство, навіть під землю залізли і продовжують злити багатьох городян
0
0
02:01 21.07.2018