Під стінами Нацбанку 7 вересня зібрався мітинг. Шатун-Майдан зібрав народний депутат та лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

Про це повідомляє Politeka. Під час мітингу вимагали звільнення керівництва НБУ. Але як виявилось так звані активісти прийшли на акцію лише, щоб заробити. Їх зганяли на протест за ініціативи нардепа.

Це вже не перші мітинги-шатуни, які організовував Рабинович. Восени 2016 року з його ініціативи людей збирали на аналогічну акцію. На заклики нардепа зібралися літні люди та молодь. Згодом виявилось, що за участь у мітингу їм платили від 50 до 150 гривень. Люди навіть й самі не знали, проти чого вони протестують.

На таких акціях дуже часто можна помітити й "тітушок". Вони мають провокувати зіткнення.

Раніше розслідування ЗМІ показало, що організувати мітинг з тисячі учасників обійдеться дешевше 10 тисячі доларів. Людей збирають за допомогою груп у соцмережах й обіцяють виплатити винагороду по завершенню акції протесту.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, експерт розповів, як нардеп Вадим Рабинович використовує свої бізнес навички у стінах парламенту.