У Києві офіційно не існує жодного МАФУ з виготовленням шаурми і згідно норм і вимог, не може існувати в принципі. Та все ж на ділі такі кіоски є, і саме вони продають киянам цей "нелегальний" продукт, який привів до масового отруєння.

Про це розповів заступник керівника київської Держспоживслужби Олександр Овчаренков коментарі виданню "УП. Життя".

"За своїми архітектурними особливостями мала архітектурна форма (МАФ) не може забезпечити дотримання санітарних вимог щодо забезпечення безпеки надання послуг громадського харчування. Там має бути вода холодна і гаряча, мають бути окремі бокси для овочів і м'яса. Також має бути набір посуду: різні розділочні доски, різні ножі. На 4 квадратних метрах МАФів це зробити не реально", – пояснив він.

Нагадаємо, названо найнебезпечніші точки з шаурмою.

Популярні новини зараз
"Війна в Україні завершиться несподівано" – пророцтво монаха з гори Афон Кому як пощастить: ПриватБанк виплатить клієнтам від 150 до 5000 грн У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"
Показати ще

За словами Овчаренка, у Києві є певна кількість МАФів, які мають офіційні дозволи, але лише на послуги швидкого харчування, "коли поклали у мікрохвильовку гамбургер і нагріли його".

"На виготовлення їжі у МАФах жодних дозволів бути не може. Але я не можу стверджувати, що таких дозволів немає, тому що їх міг хтось видати, порушуючи вимоги і норми", – зазначив Олександр.

Як раніше повідомила прес-служба Держспоживслужби у Києві, станом на 1 серпня після вживання шаурми в Києві у 70 людей діагностували гостру кишкову інфекцію.

Нагадаємо, станом на 31 липня шаурма вклала на лікарняні ліжка півсотні киян з інфекційними отруєннями. Кількість постраждалих продовжує збільшуватись

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти розповіли, що насправді приховують продавці шаурми.

Також "Знай.ua" писав, що влада знайшла винних у масовому отруєнні шаурмою у Києві