Столиця України блискавичними темпами перетворюється на гігантське сміттєзвалище, і винні в цьому переважно самі ж кияни.

Шокуючі знімки, на яких зафіксовано кричуще комунальне свинство, опублікував telegram-канал "ХК" із посиланням на користувача Антона Артемова, який є автором фото.

"Звичайний затишний дворик в самому серці столиці! Всі умови для "романтичного" настрою", - підписав знімок Артем.

Нагадаємо, у суботу, 25 серпня, у Києві можна було побачити, що стало зі столицею після шаленого святкування Дня Незалежності України. Вулиці столиці вранці, на жаль, не порадували своєю чистотою.

По всьому центру місцями гори сміття, люди які сплять на лавочках, а всі парапети і сходинки заставлені порожніми пляшками.

24 серпня крім урочистого військового параду в центрі столиці на головній арені країни — НСК "Олімпійський" з грандіозним концертом виступила група "Океан Ельзи".

Ранкову "інспекцію" від стадіону НСК "Олімпійський", на якому ввечері відбувся концерт гурту "Океану Ельзи", до Майдану Незалежності, щоб оцінити масштаби наслідків народних гулянь зробили журналісти "Інформатора".

Варто відзначити, що така проблема зустрічається не тільки в Україні. Безлад після гучних і веселих святкувань притаманний всім жителям планети незалежно від нації.

Зранку Київ являє собою типове місто після масового святкового заходу. Але розгрібанням сміття у нас замість комунальників займаються збирачі пляшок.

"Втомлені" після святкувань залишилися спати на найближчих лавках.

У теж час, ситуація зі сміттям на вулицях у день проведення Ліги Чемпіонів у Києві 26 травня була більш катастрофічною.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в суботу, 11 серпня, в Києві за адресою вулиця Волинська, 22 чоловікові відірвало руку сміттєвозом.

Цю інформацію повідомив Інформатор.

Відомо, що чоловікові було близько 40-50 років. Виявилося, що потерпілий не працює в Жеку, але його дружина - бригадир, попросила допомогти з прибиранням території, так як людей для цієї справи бракує.

Коли чоловік вивозив сміття в сміттєпровід, він почав діставати звідти жіночі сумки. У цей момент, ремінь однієї з викинутих сумок зачепився за механізм в машині, який переробляє сміття, і його руку затягнуло, внаслідок чого у чоловіка відірвалася кисть руки.

Також Знай.ua писав про те, що в Україні 99% сміттєзвалищ не відповідають сучасним екологічним стандартам. Про це 16 серпня розповів Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, повідомляє РБК-Україна.