Журналістка одного з українських телеканалів Надія Корчак осоромилась на всю країну своїм постом про безхатьків, назвавши їх "розносниками дикої зарази" та висловила своє обурення роботою закладу, який приймає та допомагає людям, що опинились у складних життєвих умовах.

На сторінці в Facebook Корчак опублікувала гнівний пост, який після навали коментарів, видалила його.

"Ось зараз моя дочка ходила в аптеку, і не зайшла туди, тому що біля входу стоїть бомж, кашляє і блює кров'ю, походу туберкульоз. Всі його обходять стороною. Я багато разів спостерігала картину, як ці покидьки суспільства паскудять на дитячих майданчиках. Вони - рознощики дикої зарази ", - писала вона.

За її словами, такі заклади не повинні знаходитись посеред житлового масиву, де ходять діти, і вона вважає, що нікому така "благодійність" не потрібна.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

Одним із перших, хто звернув на цей запис увагу її колега, журналіст Євген Спірін. Він пояснив, що цей заклад на Суздальській – одне з небагатьох місце, де люди можуть отримати хоч якусь допомогу.

"Вони там тільки на добу: відшкребти наліт бордюрів і крамничок, сплюнути побілку, замазати синці під очима і просто облитися гарячою водою з милом. Вони там, майже відчувають себе людьми, хоча ними бути і не переставали. Суздальська - єдина нічліжка в Києві, в яку волонтери селять бездомних", - пише Євген.

До його критики приєднались і інші українці, які також обурені таким ставленням журналістки до даного питання.

Дивіться всю правду про долю людей, яких викинули на вулицю

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на Івано-Франківщині активісти допомогли житлом пенсіонеру, який останні чверть століття прожив у підвалі.