Бездомний з Філадельфії на ім'я Джонні віддав останні свої 20 доларів дівчині на бензин і вже через кілька днів отримав чек на суму в 100 тисяч доларів.

Як пише BoredPanda, 27-річна Кейт МакКлер поверталася до Філадельфії від друзів і не простежила за тим, щоб в неї вистачило бензину.

"Джонні побачив, що я вела себе так, ніби щось не те відбувається. Він сказав мені сісти в машину і закрити двері. Через кілька хвилин він повернувся з каністрою бензину. Він віддав свою останню двадцятку, щоб дати мені можливість спокійно потрапити додому", - розповіла Кейт.

Спочатку вона дала йому куртку і рукавички. Після принесла теплі шкарпетки і шапку. При цьому кожен раз давала кілька доларів.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Далі Кейт почала кампанію в краудфандінговій платформі GoFundMe.com. "Джонні дуже хоче знайти роботу і житло, в якому зможе помитися і відпочити. Він прагне повернутися до нормального життя", - написала дівчина.

Вона розповіла, що Джонні раніше був морським піхотинцем, пожежним, парамедиком. Після кількох днів сума зібраних грошей перевищила 100 тисяч доларів. Джонні попросив припинити збір коштів - він дуже не хотів, щоб хтось подумав, що він користується ситуацією. Частина грошей він віддасть нужденним.

Російський бомж в Америці

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що середній вік московських бездомних знижується - якщо п'ять років тому це були, в основному, п'ятдесятилітні, то зараз цей контингент помолодшав до сорока.