У столиці на бульварі Тараса Шевченка планують встановити пам'ятник авторові першої кріптовалюти і технології блокчейн Сатоши Накамото. Реалізацію амбітного проекту на себе взяла українська компанія в області VR/AR і робототехніки Raccoon.World.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСпочатку макет пам'ятника вони реалізують у віртуальному варіанті і його можна буде побачити з допомогою спеціального мобільного додатку. У створення віртуального пам'ятника власні кошти вклав також засновник інвестиційної платформи Startup Network Олександр Сорока.
Творці віртуального варіанту пам'ятника серйозно мають намір подати громадську петицію до КМДА про встановлення реального пам'ятника. Крім того, вони планують створити краундфандинговую кампанію для збору коштів на будівництво. У разі, якщо міська влада відхилять петицію, автори проекту намагатимуться реалізувати в реальності свій проект на інших локаціях.
Встановлення такого пам'ятника в Києві – це перший етап глобального проекту по створенню Віртуальної блокчейн-республіки та відкриття пам'ятників творцеві биткоина по всьому світу.
Примітно, що досі достеменно невідомо, хто такий Сатоши Накамото. Під цим ім'ям легко може ховатися реальна людина, штучний інтелект або група людей.
Пам'ятник Леніну був знесений на бульварі Шевченка ще в грудні 2013 року. За ці роки пам'ятник неодноразово ставав частиною арт-інсталяцій і був основою для неонових арт-об'єктів.
Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" розроблена командою українських програмістів криптовалюта Karbo,увійшла в топ-10 світових криптовалют з підвищеною анонімністю.
«Вона працює на протоколі CryptoNotе і являетсяодной з небагатьох світових валют, що позволяютпроводить повністю анонімні і непрослеживаемые транзакції», -- повідомили авторитетні на ринку криптовалют видання BitcoinNews і Coinmarketcap
Karbo була випущена на ринок у травні 2016-го року. За два роки її курс виріс з 0,0058 до 0,56 доларів за Karbo або в 97 разів. Поточна капіталізація кріптовалюти складає 3,2 млн. доларів.