Нещодавно у столиці відкрився велопрокат, який вже користується шаленою популярністю. Втім не обійшлося і без проблем. За два тижні роботи системи велопроката Bike sharing люди поцупили чотири велобайки.

Про це повідомили в Київській міській адміністрації.

За словами міського голови Віталія Кличка, один з викрадених велосипедів все ж знайшли, інші три так і не повернули.

"Злодії зняли з нього колеса. Зірвали всі механізми і готувалися фарбувати раму. Знайшли веломашину на одному з ринків електроніки столиці", - розповів Кличко.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

Також, за його словами, "були і випадки, коли хотіли вкрасти велосипед, але цих людей затримали".

"Кожен велосипед оснащений системою GPS, яка дозволяє відстежити, де цей велосипед знаходиться. Але, на жаль, випадки крадіжок і вандалізму трапляються. У нас ще є люди, які не хочуть жити в цивілізованому місті. І ми будемо з цим боротися. Будемо їх привчати ", - додав мер.

Киянам та гостям міста нагадали, що система велопрокату в столиці поки розрахована на 33 велостанції. У прокаті сьогодні сотня велосипедів.

Дивіться: Круті трюки на велосипедах

Нагадаємо, нещодавно у Києві відкрили мережу муніципального велопрокату. Місячний абонемент двоколісного коштуватиме 199 грн, 9-місячний – 599 грн.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", у Києві 15 серпня стартувала система прокату велосипедів "Bike sharing". Однак радіти вийшло недовго. На наступний день, 16 серпня, одна з велостоянок виявилася зруйнованою.

Також "Знай.ua" писав, що деякі дорожні знаки є обов'язковими для велосипедистів. Для того, щоб не мати проблем з поліцією і вберегти своє здоров'я та життя у разі небезпеки, варто уважно вивчити і запам'ятати ці дорожні знаки.