Мабуть кожна жінка була переповнена страхами перед  першою інтимною близькістю. Особливо це стосується представниць сходу. Їхня релігія не дозволяє бути сексуально обізнаною до шлюбу. Втім це не забороняє мусульманкам цікавитись на різних форумах та мережі, як поводити себе з чоловіком у ліжку. 

Основна причина такого остраху близькості - необізнанність. Не секрет, що жінкам, які одружилися та отримали перший інтимний досвід не дозволяється про це розповідати. За релігійними канонами це вважається вульгарним. Єгипетські фахівці в області подружніх відносин запевняють є дві причина, чому жінки бояться першої шлюбної ночі.

Перша причина-наукова. Основна суть полягає в невмінні загравати та розігрівати чоловіка перед статевим актом. Також мусульманки не ознайомлені з інтимною технікою, що наганяє подвійне побоювання. Внаслідок цього, тіло та мозок знаходяться  в напруженні, що не дозволяє розслабитись. 

Популярні новини зараз

Укрзалізниця влаштувала пасажирам ігри на виживання: "Аби не здохнути на цьому галицькому Титаніку"

Головне за день суботи 14 грудня: роман між Тіною Кароль та Даном Баланом, траур Зеленського та "магія" АТБ

Тіна Кароль відповіла Дану Балану взаємністю: "Шукали дуже довго"

"Вогонь красуня": Каменських лише в трусиках змусила фанів ахнути

Показати ще

Друга причина полягає у тому, що жінка боїться болі. Представниці сходу розуміють, що певні фізіологічні зміни в статевих органах обов'язково відбудуться. Адже м'язовим тканинам необхідний певний період аби адаптуватися до статевого акту. 

Втім сексуальному вихованню на сході все ж є місце. Спеціалісти в області подружніх відносин навчають жінок сприймати шлюбну ніч, як вершину насолоди, яка наповнена симпатією, коханням та бажанням. А тісний зв'язок з чоловіком це романтичні відносини, що передбачають собою  теплі почуття та тісний духовний зв'язок. 

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Головним ворогом  інтимного життя, як виявилось, стала відсутність партнера.