Американські вчені задалися питанням: коли в одруженої пари настає повне взаєморозуміння і щастя? Протягом багатьох років вони вивчали розвиток взаємин у шлюбі, і результати, здається, стали сюрпризом навіть для самих дослідників. Виявляється, самі щасливі подружжя – це зовсім не молодята, - передає AdMe.

Дослідники з університету штату Пенсільванія і університету Брігама Янга проаналізували шлюби 2 034 пар (середній вік респондентів – 35-37 років). Метою було вивчити те, як змінювалася з роками задоволеність шлюбом.

В ході дослідження розглядалися довгострокові тенденції подружніх відносин: щастя в шлюбі, спільна діяльність і розбіжності. І ось що з'ясувалося:

  • відчуття щастя поступово знижувалося в перші 20 років шлюбу, але потім зміцнювалося;
  • участь у спільних справах також знижувалася в перші 20 років подружнього життя, але після цієї позначки йшла вгору;
  • розбіжності постійно йшли на спад.

Виходить, найщасливіші пари – це зовсім не молодята, а ті, хто прожив разом не менше 20 років. Такі подружжя не просто більше часу проводять за спільними справами, але більше цінують один одного. До того ж з плином часу люди починають спокійніше ставитися до недоліків своєї половини, які дратували їх у перші роки шлюбу.

Популярні новини зараз

Пугачова в шортах пустилася у дикий танок, втомлений Галкін оцінив зустріч

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Гібрид людини та тварини: археологи виявили єдину у своєму роді знахідку віком у 44 тисячі років, фото

Показати ще

Фахівці вважають, що за 20 років спільного життя люди краще розуміють, що насправді важливо. Пара також разом переживає важкі моменти, наприклад розлучення друзів або смерть родичів, і це вчить їх більше цінувати одне одного. Крім того, за такий великий період часу не складно навчитися слухати партнера і розбиратися з вашими спільними тарганами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що відома блогерша визначила 5 видів огидних дружин. Популярна блогеша Морена пішла на поводу у чоловічої частини своєї читацької аудиторії і на підставі їх в'їдливих зауважень склала топ-5 видів огидних і нестерпних дружин.