У наближається зустрічі з врегулювання сирійського конфлікту в Астані офіційно запросили представників США.

Як повідомляє "Українська правда", 15-16 лютого на зустрічі політичних еліт Йорданії і Сирії, а також представників ООН в Астані відбудеться обговорення можливих сценаріїв врегулювання військового конфлікту в Сирії. Крім вищезазначених делегацій в якості спостерігачів також запросили представників США, хоча раніше Америка не брала безпосередньої участі у формуванні механізмів політичного вирішення ситуації.

Читайте також: Путін перетворив сирійську війну на бізнес-проект

Нагадаємо, кілька днів тому російський літак випустив ракету в будівлю, в якому знаходилися турецькі військові, що призвело до інтенсифікації відносин між країнами і виробленні нового механізму узгодження дій.

Знай.ua зазначає, що Башар Асад 11 лютого заявив, що цілком припускає участь американських військових у миротворчій місії в Сирії.

Популярні новини зараз
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Показати ще