Вчора близько 20.00 біля будівлі Закарпатської ОДА згоріла машина. Правоохоронцям пізніше стало відомо, що власником іномарки Mercedes GL є колишній голова Закарпатської обласної ради та нинішній кандидат у мери Ужгорода Володимир Чубірко.

Як повідомили кореспонденту УНН в ГУ НП в Закарпатській області, автомобіль повністю вигорів і не підлягає відновленню.

Кваліфікацію інциденту правоохоронці поки не присвоїли.

В управлінні ГосЧС області повідомили, що виклик про пожежу до них надійшов приблизно о 19.20. Через 6 хвилин перша пожежна машина прибула на місце і взялися за гасіння вогню, але автомобіль на той момент врятувати вже було неможливо. Через півтори години пожежники повністю ліквідували пожежу. Для встановлення обставин пожежі та її причин почалося розслідування.

Читайте також: На віллі наркобарона Ескобара знайшли загадковий пакунок

Популярні новини зараз
Прострочка, яка не є небезпечною: які продукти можна їсти навіть через місяці після терміну придатності Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

Як Повідомлялося раніше, на останній прес-конференції Володимира Чубірко в якості глави обласної ради, він розповів журналістам, що хоче відпочити від політики, тому збирається повернутися до бізнес-діяльності.