Шахраї-іноземці, "потрапивши в біду" просять грошей, і залишають у заставу фальшиве золото, повідомив Autodriving.

Журналісти одного зі столичних ЗМІ нещодавно зіткнулися з цими шахраями на Старообухівській трасі. BMW 7-series стояв на узбіччі з увімкненою "аварійкою". Поруч бігав чоловік, намагаючись зупинити когось із водіїв. Журналісти вирішили дізнатися, що сталося.

Чоловік азіатської зовнішності в дорогому одязі, і був весь обвішаний золотом. Поганою англійською він сказав, що його машина поламалася, а в салоні сидить дружина з дитиною. Грошей у нього при собі немає, а з картою якісь проблеми. Він попросив грошей на ремонт авто і бензин, а в замін залишив усі свої золоті прикраси і візитку нібито директора автокомпанії. Він сказав, що це запорука, і на наступний день він поверне на $500 більше.

Читайте також: Вчені розповіли про приховану небезпеку дорожніх заторів

Але журналісти не повелися, і запропонували підвезти його в ломбард. "Іноземець" не погодився, і продовжив просити гроші під заставу золота. Підозрюючи недобре, журналісти включили камеру на телефоні.

Побачивши, що його знімають, чоловік різко перестав бути "багатим іноземцем". Чистою російською він заявив, що не бандит, і зі словами "Спасибі, командир" забрав свої "коштовності". Він відразу ж сів у "поламану" машину і поїхав.

Поліція повідомила, що розвод з фальшивим золотом практикувався і раніше, і багато хто попадається на такі афери. Правоохоронці заявили, що не слід проїжджати повз, коли вас просять про допомогу. Потрібно запропонувати допомогти, як у випадку з вищезгаданим шахраєм. Такі люди відразу втратять інтерес, адже їм потрібна не допомога, а гроші.