Щороку кількість бідних українців стає вищою, і не останню роль у цьому зіграли тотальне безробіття, низькі зарплати та колосальна девальвація нацвалюти.

Таку думку висловила провідний науковий співробітник відділу дослідження рівня життя Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Світлана Полякова.

"Якщо говорити про відносні показники бідності — у 2015 році вони майже не змінилися. Але якщо оцінювати бідність по фактичному прожитковому рівню (це — відсоток населення, який існує за межею фактичного прожиткового рівня, - ред.) — в 2014 році було 28,6% бідних, в 2015 - вже 58,3%. Тобто показник зріс удвічі.
Також в 2015 році зріс рівень бідності за критерієм ООН для міжнародних порівнянь, для країн Центральної та Східної Європи, в гривневому еквіваленті та доларах США за паритетом купівельної спроможності, що враховується Світовим банком. Цей показник з 1% в 2014 році збільшився до 2,2% в 2015 році", - пояснила Полякова в інтерв'ю виданню Голос.ua.

Повідомляється, що спостерігається суттєве зменшення саме реальних доходів, починаючи з другої половини 2014 року.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, як стаж вплине на розмір майбутньої пенсії.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Банки встановили ліміти на зняття грошей Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще