Медики, які скільки часу закликали бігати від інфаркту, були шоковані результатами дослідження фахівців з американського НДІ серцево-судинних захворювань.

Американські дослідники прийшли до висновку, що біг – не такий вже й корисний для здоров'я, як вважалось раніше.

Якщо заняття бігом проводяться часто, а їх загальна тижнева тривалість займає більше трьох годин, то тоді людина, замість оздоровлюючого ефекту, отримує зворотний. При такій насиченості занять цим видом спорту зношується опорно-руховий апарат а також порушується робота серця. Найбільш негативний наслідок - скорочення тривалості життя. Як виявилось, в цьому випадку народна мудрість "бігом від інфаркту" не спрацьовує. Надмірне захоплення бігом скоріше призводить до цього самого інфаркту.

Читайте також: Експерти назвали 5 простих правил для легкого ранкового пробудження

Такі шокуючі результати були отримані в ході дослідження, в якому взяло участь близько чотирьох тисяч бігунів, середній вік їх склав 46 років. Понад 70% з них пробігало, зазвичай, за тиждень близько 20 кілометрів.

Популярні новини зараз
Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ До 6 грн за 1 кВт: коли в Україні планують підняти тариф на світло Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку
Показати ще

Лікарі, досліджуючи показники тих бігунів, які займалися тривалими тренуваннями, з'ясували, що такі інтенсивні заняття спортом призводять навіть до скорочення життя.

У той же час, були досліджені менш активні люди, що ведуть, здебільшого, сидячий спосіб життя. Виявилося, що їх тривалість життя нітрохи не менша, а навіть більша, ніж в активних бігунів.

Лікарі зробили висновок, що, для того, щоб біг приносив користь, бігати потрібно не більше 3 разів на тиждень, максимум, по 1 годині.