Церетелі поставив в Москві пам'ятник Жириновському

поділитись
Подробиці того, як у Москві встановили пам'ятник одіозному Жириновському. Автор статуї - Зураб Церетелі. Висота фігури - три метри

Сьогодні у Москві скандальному російському політику лідеру ЛДПР Володимиру Жириновському встановили пам'ятник. Монумент відкривали під гімн Російської імперії "Боже, царя храни".

Фігуру висотою більше трьох метрів встановили на подвір'ї Інституту світових цивілізацій. Засновником цього інституту є сам Жириновський. Бронзову статую політику подарував не менш скандальний російський художник Зураб Церетелі, пише російський канал "Дождь".

Зрозуміло, що лідер ліберал-демократів залишився задоволений статуєю. "Я ніколи в житті не думав навіть, що буде скульптура в мою честь", - зізнався 70-річний керівник ЛДПР на церемонії відкриття. Церетелі, в свою чергу, зазначив: "Це образ людини, яка любить Росію і крокує правильним шляхом".

Читайте також: Жириновський вимагає відправити до Києва спецназ

Нагадаємо, нещодавно Жириновський прославився новими зухвалими "перлами". На одному з ток-шоу на пропагандистському телеканалі "Россия" йому довірили висловитись з приводу кривавих терактів, що сколихнули Брюссель 22 березня. "Зараз теракти йдуть в Європі! І йтимуть далі по всій Європі - і нам це вигідно! Хай вони здихають", - випалив Жириновський.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Володимир Жириновський, Зураб Церетелі, памятник Жириновському
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018