Експерт назвав головний прийом Кремля

поділитись
Нові подробиці про те, які методи використовує Росія для створення конфліктів по всьому світу

Росія використовує хитру методику для того, щоб напасти на країну. Для цього пропагандисти тривалий час розповідають населенню про те, що країна, в якій Кремль готується організувати конфлікт, першою нападе. Про це повідомляє історик Сергій Климовський.

"Улюблене шахрайство Москви: звинуватити інших в нападі на неї і напасти самій. Звідси і вічна манія: на нас хочуть напасти, і тріада з Карла XII, Наполеона і Гітлера, з гордим резюме - вони напали, але ми їх всіх розбили. Українці Кремлем взагалі довічно записані в русофобів. Спочатку як мазепинці, потім як петлюрівці, потім як бандерівці, які легким рухом руки перетворюються в правосеків і порохоботів. Скоро з'являться картини - порохоботи рвуться до Москви, а правосеки зачищають Воронеж", повідомляє експерт у блозі на ресурсі Обозреватель.

За цією методикою висвітлюється всесвітня історія, наприклад, російський міф про те, що Швеція нападала першою на Московію і так далі.

"Знай.ua" повідомляв, що останніми діями в Сирії президент Росії Володимир Путін примудрився закріпити репутацію військового злочинця.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
бандерівці, Кремль, мазепинці, манія Кремля, напад, Росія
Залишається лише приймати постанови
0
0
21:40 22.03.2018
"Народ визначає, хто герой, а хто ні, а не зірочка, яку вручив президент"
0
0
19:23 22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018