"Християни Святої землі" прихистять українських дітей

поділитись
Церковний прихід фінського міста Кухмо спільно з об'єднанням "Християни Святої землі" прихистять українських дітей-переселенців в психо-реабілітаційному таборі

Діти, евакуйовані з районів бойових дій на сході України, поїдуть цього літа в табір фінського міста Кухмо. Як передає фінський сайт YLE.fi, специфічна обстановка в таборі допоможе їм впоратися з травмами, нанесеними війною.

Відпочинок організовує місцевий Церковний прихід спільно з об'єднанням "Християни Святої землі" і організацією Global Christian Support.

"Діти разом з батьками покинули території, де вирувала війна. У багатьох спостерігаються неврологічні проблеми, енурез, нічні кошмари і інші розлади, викликані психологічними травмами", - розповідає Тімо Суутарі, пастор міста Кухмо.

Читайте також: Україна припиняє соцвиплати на окупованих територіях

За його словами, ці проблеми зникають, якщо діти потрапляють в спокійну обстановку, "особливо якщо знаходяться за межами рідної країни".

На початку липня в спецтабір з Києва через Гельсінкі повинні приїхати 20 дітей і чотири вихователя. Дітей вибрали представники українських церковних приходів і працівники соціальних служб.

У таборі проводитимуться заняття з образотворчого мистецтва, прогулянки на природі і спільні заходи з дітьми міста Кухмо того ж віку.

Як відомо, в минулому році організація відправила більше 500 українських дітей з територій, охоплених військовими діями, в країни Західної Європи і США на лікування.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
АТО, Кухмо, психіка, реабілітація, травми, Україна, Фінляндія, фінський, християни
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018