Сьогодні, 13 січня на засіданні Кабміну схвалили постанову про погашення заборгованості із зарплатні працівникам вугледобувних підприємств. Її нарахували станом на 1 січня 2016 року - повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів розробили у Міненерговугілля. За його умовами 500 мільйонів гривень пройдуть усі необхідні процедури і підуть на погашення боргів із заробітної плати шахтарів за минулий рік.

Нещодавно прокуратура міста Червоноград, що на Львівщині, відкрила кримінальну справу через невиплату зарплатні шахтарям держпідприємства "Львіввугілля".

Нагадаємо, напередодні Нового року шахтарі влаштували мітинг під Верховною Радою. Гірники вимагали європейських зарплат, та створення європейських стандартів у праці. Також працівники шахт жалілися, що вугілля, яке вони видобувають, здебільшого вивозять у Росію.

Читайте також: Скільки заборгував світу кожен українець - експерт

Також раніше шахтарі зібралися на мітинг у Павлограді і Нововолинську. Серед їхніх вимог було скасування податків на пенсії та звільнення міністра енергетики Демчишина. На акцію гірників вивели місцеві профспілки.