Касько підловив ГПУ у фальшуванні свого підпису

поділитись
Віталій Касько спростував те, що він підписав повідомлення про підозру. Як доказ цього, Касько продемонстрував, що його підпис сфальшували

Колишній заступник генерального прокурора України Віталій Касько спростував інформацію про те, що нібито підписував повідомлення про підозру. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

На запитання, чи підписував він повідомлення про підозру, яке ГПУ оприлюднила на своєму сайті, Касько прокоментував: "Це ж не мій підпис". У прямому ефірі екс-заступник генпрокурора продемонстрував власний підпис. Ведучі порівняли з підписом на документі, що оприлюднила Генпрокуратура. Вони справді не збігаються.

Також сьогодні, 11 квітня, ГПУ оприлюднила відео, на якому Каську вручають повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Проте самого моменту підпису документа екс-заступником генпрокурора немає.

Крім цього, Касько розповів про "заказушний підрозділ" ГПУ, який вручив йому підозру. "Я виходжу, і мене зустрічають близько п'яти осіб такої спортивної зовнішності в спортивному одязі. Вони намагаються зачитувати якісь документи, посилаючись на те, що вони є співробітниками правоохоронних органів, СБУ, сіпають мене за рукав. Один із них показав мені документ, він не дав мені його в руки прочитати, але представився як Сус Дмитро", - розповів він.

Читайте також: Порошенко заведе в ГПУ ляльковода - Шабунін

За його словами, у ГПУ діє так званий "заказушний підрозділ", який виконує замовлення, а до його складу потрапляють за "відповідні заслуги". "Той самий Дмитро Сус, який вчора вночі ініціював це все дійство - це та людина, яка вела кримінальні провадження по слідчим прокурорам Генінспекції. Якщо пам'ятаєте у липні 2015 року, коли ми зловили так званих "діамантових прокурорів", по нас було порушено кримінальне провадження і його вів, зокрема, Дмитро Сус", - зазначив Касько.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Віталій Касько, Генпрокуратура, сфальсифікували підпис
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018