Сьогодні, 27 січня, відбулося засідання Ради національної безпеки та оборони України. Під час засідання були розглянуті питання державного оборонного замовлення на 2016 рік, оновлений військово-адміністративний поділ території України та Стратегію кібернетичної безпеки України.

Президент Петро Порошенко наголосив про важливість створення в Україні саме Національної системи кібербезпеки.

Читати також: В.о. міністра екології звільнять за мільйонні махінації

"Кіберпростір перетворився на ще одне поле протистояння і боротьби за незалежність держави. Використання кіберпростору для шпигунства, несанкціонованого доступу до інформації, спроби використати кібератаки для досягнення політичних цілей – це лише одна невеличка частина того, з чим вже зіткнулась Україна від самого початку російської агресії. Необхідність створення Національної системи кібербезпеки є очевидною. Нею будуть займатися відповідні підрозділи СБУ та інших правоохоронних органів України", - наголосив Петро Порошенко.

Пріоритетним напрямом роботи РНБО України також назвали створення нової військової техніки та зброї, розвиток українського оборонно-промислового комплексу, забезпечення надійного рівня обороноздатності України. Петро Порошенко заявив, що Україна має виготовляти нові боєприпаси та ракети.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись
Показати ще

"Це мають бути не лише лозунги, заклики, а конкретний термін з необхідним фінансуванням, замовленням виробництва найбільш дефіцитних видів боєприпасів", — сказав Порошенко та доручив пришвидшити втілення проекту.

"Уряду доручено завершити розробку та затвердити до 29 лютого цього року "Державну цільову оборонну програму розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року" та "Державну програму реформування та розвитку ОПК на період до 2020 року".", - йдеться в повідомленні РНБО.

Учасники прийняли оновлений військово-адміністративний поділ України, який посилює обороноздатність України та встановлює нові військові та адміністративні зони. Новий розподіл передбачає також і поділ повноважень органів ЗСУ на морі, суші та у повітрі.