Кількість бажаючих служити за контрактом зросла в 20 разів

поділитись
Наразі армії не вистачає танкістів, артилеристів, водіїв-механіків,зв'язківців, а також медичних фахівців та ремонтників. На контрактну службу претендують шість тисяч кандидатів

У Міноборони наголошують на збільшенні контрактників. Кількість бажаючих вступити на службу, у порівнянні з груднем минулого року, зросла у 20 разів.

Про це повідомила речник Міністерства оборони Вікторія Кушнір під час брифінгу, передає "УНІАН". Наразі, за її словами, укласти контракт зі Збройними силами бажають близько шести тисяч осіб.

"Дієвими стимулами вступу на військову службу за контрактом є можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги мобілізованим при укладанні контракту, суттєве збільшення грошового забезпечення", - розповіла Кушнір.

Читайте також: Порошенко назвав умови скасування чергової мобілізації

Найбільш затребуваними військовими професіями в українській армії є танкісти, артилеристи, механіки-водії, фахівці протиповітряної оборони. Крім того, необхідні медики, ремонтники, а також зв'язківці.

Нагадаємо, міністр оброни Степан Полторак заявив, що грошовове забезпечення військових-контрактників перевищить середню зарплати по країні. Він зазначив, що поки рядовий за діючим контрактом отримує 2 341 гривню, а згодом його зарплата зросте до семи тисяч гривень. Командиру відділення забезпечення збільшать до восьми тисяч гривень, а командира взводу до дев'яти тисяч.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
збільшилась кількість контрактників, контрактники в україні, служба за контрактом
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Інформація, яка стане в нагоді кожному українцю
0
0
15:21 17.08.2018
Lifecell останнім з мобільних операторів здійснює перехід на новий розрахунковий період
0
0
15:15 17.08.2018
Фахівці вкотре закликають не торкатися до цих продуктів в літній період
0
0
14:04 17.08.2018
Мінськими угодами, танки від лінії розмежування повинні бути відведені
0
0
13:51 17.08.2018