Копів-вбивць навчать манерам і повернуть на службу

поділитись
Копів з Кривого Озера, які на смерть забили 31-річного мешканця під час затримання, не звільнять від служби, а навчать по-новому працювати

Співробітників поліції з селища Криве Озеро Миколаївської області, які вбили 31-річного місцевого мешканця під час затримання, не звільнять від служби. За словами заступника голови Нацполіціі Олександра Фацевіча, правоохоронці пройдуть навчання та повернуться до роботи.

Як повідомляє NewsOne, розформування відділку поліції, про яке розповідала голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе, не означає, що копи втратять роботу. Вони пройдуть співбесіду та навчання, після чого зможуть повернутися на службу.

"Старі співробітники, які проходили тут службу, пройдуть співбесіду і будуть призначені на посади. Грубо кажучи, ми старих співробітників по-новому навчимо працювати", - заявив Олександр Фацевіч.

Він також додав, що основні зміни у відділку поліції Кривого Озера стосувалися перш за все керівництва.

Портал "Знай" повідомляв про безлад поліції з Кривого Озера. Співробітники місцевого відділення на смерть забили 31-річного Олександра Цукермана під час затримання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
копи, криве озеро, поліція
Дитсадок LeapKids є частиною житлового комплексу "Новопечерські Липки", співінвесторами проекту виступили компанії City One Development
0
0
13:23 16.08.2018
"....діти все ж залишаються дітьми, які вірять у добрих чарівників, чекають на свято і подарунки"
0
0
12:40 16.08.2018
Авіакомпанія являється лоукост-перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки
0
0
12:19 16.08.2018