Кремль готує зачистку неугодних мешканців Донбасу

поділитись
Росія створює 3-й армійський корпус  в якості аргументу, щоб змусити українське керівництво в односторонньому порядку виконувати Мінські угоди

Росія створює 3-й армійський корпус в якості аргументу, щоб змусити українське керівництво в односторонньому порядку виконувати Мінські угоди, а також для того, щоб тримати під контролем непокірних мешканців Донбасу.
Таку думку висловив генерал Армії України, екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж і додав, що Кремль переходить до жорсткого контролю на Донбасі.

"Новий контингент буде демонстрацією сили. Це будуть реальні бойові частини, які будуть брати участь у локальних бойових операціях, а також в спецопераціях. А крім того, він буде покликаний утримувати під повним військовим і оперативним контролем українське населення на окупованій території. Адже там "дозріває" частина населення, яка готова до активної фази, аби тільки повернутися до України. За нашими підрахунками, це 20-25%. Ці люди є активними прихильниками ідеї припинення війни і повернення під контроль України цих територій", - повідомив Муженко в інтерв'ю виданню "Главред".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що путінська істерика стала елементом стратегії Кремля.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Донбас, Кремль
Вибір редакції, Попкорн
24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018
Він був членом "Партії регіонів", але потім швидко змінив свої політичні погляди
0
0
15:19 24.03.2018
Мільйони гривень "закатали" в асфальт, а результату досі не видно
0
0
14:33 24.03.2018