Кремль знайшов застосування Донбасу

поділитись
Кремль намагається реалізувати в Донецькій та Луганській областях югославський сценарій, як це свого часу зробив предтеча Володимира Путіна -  Слободан Мілошевич

Кремль намагається реалізувати в Донецькій та Луганській областях югославський сценарій, як це свого часу зробив предтеча Володимира Путіна - Слободан Мілошевич. Саме боснійська історія – це той сценарій, якого Кремль хотів би для України.

Про це йдеться в матеріалі видання "Крим.Реалії". Автор Павло Казарин наголошує, що зараз Путін намагається повернути Україні статус "буфера" між Заходом та Росією.

"Немає нічого дивного в тому, що Москва мріє, щоб Донбас зіграв для України ту саму роль, яку зіграла для Боснії "Республіка Сербска". В той час як самій Україні можна вдивлятися в інший приклад постюгославской країни – Хорватію", - зауважує Казарин.

На його думку, головне завдання України – це прагнути до хорватського сценарію припинення війни. Затягувати мирні переговори до тих пір, поки Москва не залишиться без ресурсів, щоб продавлювати своє бачення мирного процесу. Не погоджуватися на будь-які рішення, які можуть обмежити український суверенітет.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що блудні Крим і Донбас найближчим часом попросяться назад.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Кремль
ТОП-5 країн, де "наслідили" українські корупціонери
0
0
23:55 16.03.2018
Нардеп запропонувала українцям звертатися до неї за допомогою
0
0
22:56 16.03.2018
Що відомо про новообраного очільника Об'єднаних сил
0
0
22:20 16.03.2018