Кучма зробив можливим бандитський режим Януковича

поділитись
Автор Акту проголошення незалежності України, Герой України Левко Лук'яненко переконаний, що саме екс-президент Леонід Кучма запровадив в Україні бандитські методи керування

Автор Акту проголошення незалежності України та Герой України Левко Лук'яненко переконаний, що саме екс-президент Леонід Кучма запровадив в Україні бандитські методи керування, які послужили згодом встановленню диктатури екс-президента-втікача Віктора Януковича.

"Він (Кучма, - ред.) увів систему управління Україною методами, які притаманні банді. Це призвело до знищення промисловості, заводів, фабрик... І на посади він ставив тих, на кого у прокуратури або СБУ була папка зі звинуваченнями. Тому я вважаю, що він найбільшої шкоди завдав Україні", - повідомив Лук'яненко в інтерв'ю виданню "Апостроф".

За словами Лук'яненка, попри критику, Кучма також заслуговує на похвалу, адже під час прийняття Конституції - фактично оформлення нашої держави - він змусив Верховну Раду її прийняти, бо ще через два дні український парламент просто розігнали б.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що "бандерівець" Порошенко став нічним кошмаром Путіна.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Кучма
Міхеїл Саакашвілі пообіцяв повернутися
0
0
18:59 18.03.2018
Про порушення і незвичайні інциденти
0
0
17:01 18.03.2018