Перший президент України Леонід Кравчук поскаржився на розмір своєї пенсії. За його словами, раніше він отримував 18 тисяч гривень, а зараз тільки 14 тисяч.

"Соромно. Україні має бути соромно. Це ж не мільйон президентів, яким треба платити якусь особливу пенсію. Чотири президенти, четверо людей. Я про це говорив Кучмі, говорив Ющенко, говорив Януковичу, говорив Порошенко, а віз і нині там. Шушкевич живе без пенсії? Живе. І я проживу", - зізнався він в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Кравчук також розповів про участь своїх родичів в АТО на Донбасі. "Воює чоловік моєї внучки, Олексій Міняйло. До цього воював там дядько моєї внучки, потрапив в полон, кілька місяців там його шокували всілякими випробуваннями. Потім обміняли, зараз він лікується. Я ніколи про це не говорю, тому що вважаю: коли Вітчизна в небезпеці, всі повинні її захищати. І коли почалася війна, я сказав, що, якби я був молодший, то пішов би воювати. А так у мене є рушниця, і якщо до мене у двір прийде ворог, я буду стріляти", - сказав перший президент України.

Читайте також: Кучма і Кравчук потайки дивились футбол (фото)

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що глава Адміністрації президента України Борис Ложкін отримує офіційну зарплату в 7885 гривень. Всього штатним розкладом АП передбачено 428 посад, а фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами становить 1 мільйон 705 тисяч 253 гривні.